ליווי אישי

יש מטרה לבואך לעולם.
יש משימה שהיא רק שלך.
אני כאן כדי לעזור לך להכיר את הייחודיות שלך ולחיות אותה בדרך הטובה והמטיבה ביותר עבורך, להרחיב את נקודת המבט שלך, על עצמך, על המציאות שלך ולהגדיל את יכולת ההשפעה שלך על החיים.

במפגשים שלנו, אכיר אותך, את מי שהנך באמת, את הניגון המיוחד שלך, ואלווה אותך להתקדמות בנתיב שלך – מתוך הכוחות שלך, מתוך העוצמה שבך, מתוך החיבור לכוחות ההשפעה הגבוהים ובחיבור ליכולות ולכישורים שאיתם הגעת לעולם הזה.

אנהג בבחירות שלך בעבר, בהווה ובעתיד, בכל הכבוד הראוי. אעזור לך לשחרר את כל מה שלמדת על עצמך שאינו משרת את הצמיחה וההצלחה שלך או שמחליש אותך ובולם את צמיחתך האישית.

אסייע לך להשתחרר ממה שמפריד ומרחיק אותך ממי שהנך באמת. אעזור לך להשתחרר מההרגלים שמעכבים אותך, אלו שרכשת כדי לשרוד, כדי לקבל הערכה, כדי לקבל אהבה. אותם הרגלים שמשאירים אותך בבדידות ובחוסר.

אני אעבוד אתך ברמות גבוהות של אינטגריטי וכנות. אעניק לך משוב ישיר, אשאל שאלות מאתגרות, אעודד אותך לעמוד להתקדם,
אגיד לך תמיד את האמת הכי גבוהה וטובה עבורך, שתשרת אותך נאמנה לחיות חיים מלאים.

באהבה מלאה, ברכות ובנחישות אעזור לך לשחרר את מה שמעכב אותך בדרך שלך. והכול יתנהל בהתאמה לערכים ולרצונות שלך, על פי האמונות שלך, עקרונות החיים שלך ועל פי נתיב החיים שלך.

אעשה כל שביכולתי כדי לאפשר לך תחושה עוטפת ומוגנת, כך שנעשה את הדרך מתוך חוויה עמוקה של ביחד.

עד שתתפשט בך התחושה שאפשר לנוח קצת, להוריד הילוך, לשחרר את המתח והדאגה ולחיות באמונה עמוקה בטוב שהנך.

עד לידיעה העמוקה שלך שיש בך את המשאבים להמשיך בכוחות עצמך.

ואני אביא אהבה.
כי אהבה היא הבסיס ההכרחי לעצם קיומנו
אהבה היא החמצן של נפשנו
היא המרפאה מעצם היותה
אהבה היא הכול
והכול בה.

אני רוצה להוקיר לך תודה עמוקה על תרומתך לחיי, על האור שלימדת אותי להכניס לתוכם ועל השינוי הפנימי שאני חווה. את אישה מדהימה, אישיות מעוררת השראה ומנטורית מהטובות שהכרתי.
את השראה עבורי בהיותך נאה דורש ונאה מקיים, באומץ ליבך ללכת בשבילים לא קונבנציונליים, ביכולת שלך לסמוך על הבריאה, על הלקוחות שלך ועל יכולתם לקחת למידה וללכת איתה הלאה.
מעל ובתוך כל אלה נמצאת יכולת הקשבה שלך, שבעיני היא פנומנלית, מדויקת, חדה – הקשבה לנשמה שחוצה את גבולות האישיות, האגו והתפישות. אוהבת אותך, מעריכה אותך ומודה על הזכות להכיר אותך.

שרה

רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם: