תפילת הלב

כשאני בעצב אני מתפללת לבורא ומבקשת לעזור לי להטמיר את העצב לשמחה

כשאני בכעס אני מתפללת לעזור לי להטמיר את הכעס לאהבה

כשיש לי קונפליקט עם מישהו אני מתפללת לרפא את הקשר בינינו ולרפא כל עצב ופגיעה בקשר

כשאני בדאגות אני מתפללת לשחרר את חוסר האמון, להתחבר לאמונה ולידיעה הקיימת בתוכי, להנחות אותי ולהראות לי את הדרך

כשאני לא באהבה אני מתפללת להתחבר ללב, לאהבה, לבטל כל השפעה שנוצרה מהאגו ומהאינטלקט, להיות ערוץ פתוח ונקי יותר לכוח האלוקי שעובר דרכי ומאפשר לי למלא את יעודי.

כשאני מרגישה בודדה אני מתפללת לדעת שאני אחת עם האלוקות, שאין נפרדות בעולם ולהרגיש את החיבור בכל תא ותא בגוף שלי

כשאני טועה או נכשלת אני מבקשת לסלוח לעצמי ולהנחות אותי לתקן ולדייק את עצמי. תמיד אני מבקשת לאהוב את עצמי בכל מצב שאני מצויה בו, לקבל את עצמי, את תהליך ההתפתחות, את החולשות, לקבל מצבים בהם אני לא מצליחה לעבור שיעור, נתקעת או נאחזת בקושי. ותמיד מסיימת בתודה על העזרה והשינויים הטובים.

תפילה צריכה לבוא מהשפתיים החוצה, להיות מדוברת. זאת שיחה ביני ובין בוראי. אין צורך להשתמש במילים מסוגננות. אין צורך להאריך בתפילה. פשוט לדבר מהלב. תפילה צריכה לספר על המצוקה שמבקשים ליצור שם שינוי ולאן רוצים להגיע. כוונת התפילה חשובה מאוד כדי לחולל שינוי.

תפילה שלא שואבת את העוצמה שלה מהלב, מכנות עמוקה, אין לה הטבעה, אין לה רישום אנרגטי ולכן אין לה כוח להרעיש את העולמות העליונים ולפתוח שערי חסד. מתקיים חיבור אנרגטי עמוק שמתרחש באופן מיידי בין הלב שלנו לאלוקים ולישויות בממדים העליונים.

עם הזמן והתפילות אנחנו לומדים להרגיש מתי מתקיים חיבור אנרגטי מהלב למרומים, אז נכנס רוגע, כמו ידיעה פנימית שהדברים התקבלו, יש התמסרות לכוח העליון שמנחה ומשגיח על הכל.

כשאני מתפללת על מישהו (גם על ילדיי) קודם התפילה אני מרגישה את המצוקה והכאב של האדם האחר ומהחיבור הרגשי אני מתפללת למענו. אפשר ורצוי לבקש מהמדריכים עזרה עבור אנשים אחרים, כי במימדים הנעלים כל הפעולות באות מאהבה, שהיא הכוח המניע, הכוח היוצר היחיד המקיים את כל היקום.

כשאנחנו מתכווננים בלב שלנו לקבל מידע שיסייע לנו ולאחרים וישרת את מטרת ההתפתחות שלנו ושל הבריאה ואת הצמיחה הרוחנית שלנו ושל כל האנושות – התדר הזה מהדהד באיכויות מסוימות שממגנטת תובנות מהתת מודע ומהעל מודע. האינטואיציה הולכת ומתפתחת ככל שהמחויבות הפנימית שלנו לממש את ההנחיות בעולם החומר גדלה. כלומר האינטואיציה מתפתחת במתאם ליכולת ההתמסרות וההתבטלות שלנו.

כתוב "קראו אלי ועניתיך". עזרה מתקבלת רק עם בקשה. אין להדרכה העליונה אפשרות להתערב במסע שלנו, אלא אם אנו מבקשים. אנחנו צריכים לקרוא לעזרה והעזרה מגיעה.

להתפלל זה לבחור להתרחב יותר ממה שאנחנו יודעים שאפשרי.

להתפלל זה לבחור להיות ביחד, להרגיש עטופים, חשובים, מודרכים.

זוהי דרך מצוינת ללמוד מהי שותפות אמת.