מה יוצר את המציאות העסקית שתלווה אותנו השנה

ואיך ניתן לחולל שינוי לטובה בעזרת המשאבים הגלומים בנו?

מעטים מאתנו משיגים את רצונותיהם האמיתיים. אחת הסיבות לכך היא שאנו ממעטים לכוון את המיקוד שלנו פנימה. אנו פחות מרכזים את כוחותינו בלמידה ובהבנת הגורמים המשפיעים עלינו לעשות את הדברים שאנו עושים, ויותר משקיעים אנרגיות בלחפש לקוחות.

סופו של כל סיפור מרמז על תחילתו של הסיפור הבא.
הדרך שבה אנו נפרדים מהשנה שחלפה, התחושות המלוות אותנו, הן אלו שישפיעו על השנה הבאה.

אם חווינו כישלון בשנה שחלפה, כל עוד לא נשחרר חוויה זו מתוכנו היא תעבור אתנו לשנה החדשה ותשפיע במודע או שלא במודע על הבחירות שלנו בעסק ועל התוצאות וההישגים שנשיג.

החוויות המשמעותיות שחווינו, הן אלה שישפיעו על השנה החדשה, לטוב ולרע.
לכן, רצוי לעצור, להתבונן, לשחרר, את מה שמשאיר אותנו במאבק, בקושי ובהישרדות. לזהות מה בנו יצר את המציאות ואיך היא באה לידי ביטוי בתחומים השונים בעסק – ולבחור מחדש. כי יש לנו את היכולת ליצור מציאות טובה יותר. הכל מתחיל בנו.

כדי לאפשר התחלה ממקום חדש, יש צורך לשחרר מטענים מיותרים ולפנות מקום לחדש.
כדי ליצור תוצאות חדשות שאינן נאחזות בעבר, עלינו להבין את הגורמים שמעכבים אותנו ועוד לפני שאנו רצים לעשות מעשה חדש, עלינו ראשית לשחרר אותם ברמה המנטלית והרגשית. כי אם אין הלימה מבפנים והחוצה, מה שנעשה לא יניב לנו תוצאות טובות.

מהמקום הפנימי הזה נוכל לקבל החלטות טובות ומדויקות יותר לשנת העסקים החדשה, החלטות הנמצאות בהלימה לכוונות חיינו, ליעדים העסקיים ולמהות שלנו.

סדנת 'אתחלה חדשה בעסקים' מתנהלת במטריצת חשיבה, ניתוח תהליכים ותהליכי שחרור, המתחברים לתוכנית עבודה ולבחירת מטרות ותהליכים המגיעים מתוך חיבור למהות ולהוויה.
האינטגרציה בין החלקים הנפשיים, הרגשיים, רוחניים ובין עולם העשייה, בין הצרכים הפנימיים לדרישה מבחוץ – הם המניעים תהליכים ומבטיחים שנצא עם ערך משמעותי וממקום של התחדשות ותקווה.

עם סגירת שנת כספים, כשאנו עומדים בפני שנה חדשה, הזדמנויות חדשות ואתגרים חדשים – אני מזמינה אותך ללמוד כיצד ניתן לחולל שינוי לטובה בעסק שלך בעזרת המשאבים הפנימיים והפרקטיים העומדים לרשותך.

לעוד פרטים לחצו כאן

"הסדנה זירזה אצלי תהליכים בזיהוי והחלטה, עזרה לי לסיים נכון את מה שקיים ומפריע, עזרה לי ליצור ולהתחיל תהליכים חדשים עם דרך וידיעה שזה אפשרי, ועזרה לי לראות במה להמשיך דרך ידיעה וזיהוי מה נכון לגבי שנה זו.
הצלחתי במשך הכמה שעות של הסדנה, לעשות תהליך מהיר ומדויק שבדרך כלל נמשך חודשים, וזה מדהים ומפתיע כי זמני קצר ויקר.
אני עדיין קצת מופתע… כי הייתי בזמן קצר בכל המצבים החשובים, היפים יותר והיפים פחות, וראיתי איך הגעתי אליהם, ומה הייתי שם, מה הניע אותי להחלטות וממה נמנעתי לגעת והכול במינון מדויק. אפשר לומר שעשיתי הכרה מרוכזת ומסכמת עם עצמי בכל התחומים תוך כדי שחרור קבלה והשלמה עם הדברים שעצרו אותי והיוו מכשול.
והחלק של היצירה של השנה החדשה כבר היה חגיגה, גם כי כבר השארתי את הכאב מאחור ונפרדתי ממנו וגם כי האווירה אפשרה לי ממש לשמוח ולהתלהב מהדברים החדשים שקבעתי ליצור השנה". שרון

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן