מפגשים משני חיים

דרך למידה ובתרגול נלמד כיצד להתמודד עם הקונפליקטים השונים בחיים, ואז נוכל ליצור עתיד שונה מהעבר.

רק כשנלמד כיצד להעלות את התדר שלנו – נוכל למשוך אלינו מציאות בעלת תדר גבוה יותר שתיטיב עימנו.

סדרת מפגשי הלימוד מאפשרת תרגול גישה לחיים, גישה שמלמדת אותנו איך לחולל שינוי מול מצבי החיים ובקשרים עם אחרים. גישה המעניקה לנו נקודת מבט שעוזרת לנו לראות את תמונת החיים הרחבה יותר ומלמדת מה עומד מאחורי המציאות עצמה, מהי ההכוונה עבורי ואיך המציאות מבקשת להיטיב איתי.
גישה שעוזרת לנווט בצורה טובה יותר בזמני משבר, למתן זעזועים פנימיים וחיצוניים, למזער עימותים ולשחרר את המקומות התקועים כדי לאפשר זרימה להתחדשות.
בסדרת המפגשים נלמד גישה שמאפשרת פרשנות מנטלית ורגשית חדשה ותגובות מיטיבות יותר לכל מה שאנו פוגשים במסע החיים.

תרגול גישה לחיים

לרוב, אנו מנהלים את החיים שלנו מרמת התודעה הנמוכה ביותר, רמת ההישרדות שמביאה אותנו לחיות בקונפליקט כמעט עם כל מצב שגורם לנו להרגיש לא טוב. רמת תודעה שגורמת לנו לחיות במאבק, בקושי, סבל ותחושת חוסר מתמשכת.
המסע שלנו הוא ללמוד להגיב מחיבור למחשבות ולרגשות גבוהים יותר המשפיעים על הפרשנות שלנו, על התגובות ועל החוויה הפנימית שלנו מול כל מצב בחיים.

גם אם נהיה פתוחים, ולו לרגעים קצרים בלבד, אל התדר הנכון – נצליח למשוך אלינו דברים מיטיבים יותר.
האנשים שאנו מושכים לחיינו: בעלי מקצוע, מעסיקים, לקוחות, שכנים, חברים, בני זוג – כל אלו נמשכו לחיינו מהתדר שבו היינו כאשר חשבנו על החיבור איתם.
אם אנו ברגשות הישרדותיים, נמשוך אלינו אנשים בעלי תדר הישרדותי, מרוכזים יותר בעצמם, לוחמניים, וכחניים, שנמצאים בהסתרה או בשקר;  אנשים שמצויים בהזדהות גבוהה מאוד עם האגו. במקום שבו רמת התודעה שלנו נמוכה, נברא לעצמנו מציאות של קושי, מאמץ ומאבק.

החידוש והתרומה שלי לעולם, אינו בתיאוריות עצמן – אלא באינטגרציה ביניהן.
אני מביאה גישה המאחדת את כל החלקים הנפשיים, רגשיים והרוחניים של החיים, בתפיסה שמחזירה אותנו לנקודת המוצא ממנה התחיל הקלקול וממנה יתחיל השינוי.

זוהי גישה שחושפת את מנגנוני ההפעלה הגלויים והסמויים שמנהלים אותנו ויוצרים את מציאות חיינו. גישה המעודדת שינוי ביחס הנפשי והערכי לבעיות איתם אנו מתמודדים, תוך חיבור לאינטליגנציות ולכוחות ההשפעה.

רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם: