אתחלה חדשה לעסקים

סדנת ריסטרט לעסקים – לקראת שנת כספים חדשה

לשחרר את הטבעות העבר כדי להיפתח לעתיד חדש

למה נפשך מייחלת ? כיצד נפעל להגשמת הכמיהה הפנימית ?
איך נשחרר חסימות ונברא מציאות עסקית מיטיבה עבורך ?
בואו ליצור אתחול מחדש ולהניע תהליך שינוי לחידוש מאגרי האנרגיה שלכם ולהפקת תוצאות עסקיות טובות יותר

שנה אזרחית חדשה היא הזדמנות להבין מה יוצר את המציאות העסקית שתלווה אותנו השנה – ואיך ניתן לחולל שינוי לטובה בעזרת המשאבים הגלומים בנו, בעסקים כמו בחיים

מעטים מאתנו משיגים את רצונותיהם האמיתיים. אחת הסיבות לכך היא שאנו ממעטים לכוון את המיקוד שלנו פנימה. אנו פחות מרכזים את כוחותינו בלמידה ובהבנת הגורמים המשפיעים עלינו לעשות את הדברים שאנו עושים, ויותר משקיעים אנרגיות בחיפוש לקוחות.

הדרך שבה אנו נפרדים מהשנה שחלפה, התחושות המלוות אותנו, הן אלו שישפיעו על השנה הבאה.

סופו של כל סיפור מרמז על תחילתו של הסיפור הבא

החוויות המשמעותיות שחווינו, הן אלה שישפיעו על השנה החדשה, לטוב ולרע.
לכן, רצוי לעצור, להתבונן, לשחרר, את מה שמשאיר אותנו במאבק, בקושי ובהישרדות. לזהות מה בנו יצר את המציאות ואיך היא באה לידי ביטוי בתחומים השונים בעסק – ולבחור מחדש. כי יש לנו את היכולת ליצור מציאות טובה יותר. הכל מתחיל בנו.

כדי לאפשר התחלה ממקום חדש, יש צורך לשחרר מטענים מיותרים ולפנות מקום לחדש.

כדי ליצור תוצאות חדשות שאינן נאחזות בעבר, עלינו להבין את הגורמים שמעכבים אותנו.  לפני שאנו רצים לעשות מעשה חדש או תוכנית חדשה, עלינו ראשית לשחרר את מה שאוחז בנו ברמה המנטלית והרגשית. כי אם אנו סוחבים הטבעות שאינן מטיבות, הן מעכבות את הפריצה קדימה.

מה מיוחד בסדנת "אתחלה חדשה לעסקים"?

הסדנא אינה עוד תהליך רוחני, אלא מקום שבו נפגשים כוח התודעה והרצון הפנימי שלנו, עם כלים יישומיים שמטרתם לברוא לעצמנו מציאות חיים מיטיבה בפתחה של שנה חדשה.

למרות שתהליך שחרור ופרידה הוא מאתגר וקשה, הוא הכרחי כדי שנהיה פנויים, זמינים ופתוחים לכל הטוב שיש לחיים להציע לנו; כדי שנוכל להיפתח למרחב חדש ולחיים טובים יותר עם עצמנו ועם הסובבים אותנו.
אני מזמינה כל אחת ואחד לקחת חלק בתהליך הנפלא הזה. להתרגש, להעמיק, להתחדש, להעניק זריקת מרץ לעשייה, להיות שותפים ומשפיעים על בריאת המשך מסע החיים ולהגיע למקום של שלמות פנימית ואהבה עצמית.

אינטגרציה בין הרוח לגשמי

סדנת 'אתחלה חדשה בעסקים' מתנהלת במטריצת חשיבה, ניתוח תהליכים ותהליכי שחרור, המתחברים לתוכנית עבודה ולבחירת מטרות ותהליכים המגיעים מתוך חיבור למהות ולהוויה.

האינטגרציה בין החלקים הנפשיים, הרגשיים, רוחניים ובין עולם העשייה, בין הצרכים הפנימיים לדרישה מבחוץ – הם המניעים תהליכים ומבטיחים שנצא עם ערך משמעותי וממקום של התחדשות ותקווה.

עם סגירת שנת כספים, כשאנו עומדים בפני שנה חדשה, הזדמנויות חדשות ואתגרים חדשים –
אני מזמינה אותך ללמוד כיצד ניתן לחולל שינוי לטובה בעסק שלך בעזרת המשאבים הפנימיים והפרקטיים העומדים לרשותך.

משתתפים בסדנת "אתחלה חדשה לעסקים" משתפים

הסדנה זירזה אצלי תהליכים בזיהוי והחלטה, עזרה לי לסיים נכון את מה שקיים ומפריע, עזרה לי ליצור ולהתחיל תהליכים חדשים עם דרך וידיעה שזה אפשרי, ועזרה לי לראות במה  להמשיך דרך ידיעה וזיהוי מה נכון לגבי שנה זו.

הצלחתי במשך כמה שעות של הסדנה, לעשות תהליך מהיר ומדויק שבדרך כלל נמשך חודשים, וזה מדהים ומפתיע כי זמני קצר ויקר.

אני עדיין קצת מופתע… כי הייתי בזמן קצר בכל המצבים החשובים, היפים יותר והיפים פחות, וראיתי איך הגעתי אליהם, ומה הייתי שם, מה הניע אותי להחלטות וממה נמנעתי לגעת והכול במינון מדויק. אפשר לומר שעשיתי הכרה מרוכזת ומסכמת עם עצמי בכל התחומים תוך כדי שחרור קבלה והשלמה עם הדברים שעצרו אותי והיוו מכשול.

והחלק של יצירת השנה החדשה כבר היה חגיגה, גם כי כבר השארתי את הכאב מאחור ונפרדתי ממנו וגם כי האווירה אפשרה לי ממש לשמוח ולהתלהב מהדברים החדשים שקבעתי ליצור השנה.     

שרון, מנהל מוסך

רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם: