קורס לדעת מבפנים

להתחבר לכוח הידיעה.
לקבל תשובות הנובעות מהנפש, מהמקום העמוק בתוכנו המחובר לכול.
להרגיש מה נכון לנו, מי נכון לנו, ולדעת להתרחק ממה שלא.
להכיר את העולמות הנסתרים בתוכנו.
לדעת מבפנים.

החיבור לעצמנו היא הבסיס לכול. כדי להגיע להבנה העמוקה, למקום שמאפשר לנו לבצע בחירות נכונות, לְגַשר בין רגש לשכל – אין צורך בערוצים חיצוניים. הכול מתחיל אצלנו ובתוכנו. רק משם נוכל לצמוח ולסייע לעצמנו – ולאחרים. הכול טמון בחיבור! הוא שמכוון אותנו להתנהל בדרך פשוטה; הוא שחוסך לנו הרבה מאוד קשיים, בחירות שגויות ובזבוז זמן, כסף ואנרגיות חיים.

הידיעה הפנימית מגשרת על הפער שבין השכל והרגש. בכל המקומות שבהם יש פער בין השכל לרגש שלנו, אנו נכנסים לבלבול. פחדים מתחילים לצוף, אנחנו מתייעצים עם הסביבה ממקום של חוסר ביטחון, מבקשים מאחרים שיגידו לנו מה נכון לנו ומפקידים את הכוח שלנו אצל אחרים. אנחנו מבזבזים הרבה אנרגיה, תקועים, לא זזים, קפואים. לא ברור לנו לאן, איך, עם מי כן, ממי להתרחק. אנחנו מרגישים תלושים. התלישות הזאת היא מעצמנו; מהחיבור העמוק שמעניק לנו את הידיעה הפנימית המדויקת, הפשוטה והמצמיחה ביותר – אותה ידיעה המאפשרת לקבל החלטות לגבי כל דבר.

לדעת לכוון את עצמי.
לקיים תקשורת מדויקת עם הגוף והלב, התחושות והרגשות.
להתחבר לנקודה העליונה של התבונה, המחברת בין הרגש לשכל.
להתעורר להכוונה הגבוהה.
לדעת מבפנים.

קורס "לדעת מבפנים" הוא סדרת מפגשים לצמיחה ולהתפתחות אישית, מתוך חיבור לתודעה, לעולמות הנסתרים ולבורא. הקורס נועד לאלו המבקשים לחזק את החיבור לכוח הרוחני שלהם וללמוד לממש אותו בכל תחומי החיים, על מנת להיטיב קודם כול עם עצמם ודרך כך גם עם אחרים.
כי רק אחרי שנלמד להכיר את עצמנו, להתחבר למהות הפנימית שלנו באופן עמוק ואמיתי, למצוא את הדרך האישית שלנו לקלוט, להקשיב ולהתרכז – רק אז נוכל ליישם זאת לטובת הסובבים אותנו. מהמקום הזה נדע לחוש את נימי נפשם, לקלוט את האנרגיה שלהם ואולי לעזור גם להם במסע חייהם. כל עזרה לאחר, להכיר את עצמו ולרפא את עצמו – מתחילה לא בידע חיצוני אלא בהיכרות עמוקה עם העצמי שלנו.

לחזק את הביטחון בעצמי ובידיעה שלי.
להתחבר להדרכה הפנימית ולדעת לנתב את עצמי בדרך הטובה והמיטיבה.
להתמסר לרצון ההוויה ולתוכנית של הבריאה עבורי.
להכיר את הדרך שלי לקלוט מסרים עמוקים.
לדעת מבפנים.

בקורס נלמד לזהות את ההרגשה הפנימית מתוך חיבור לרמות הקשבה שונות, לקלוט באמצעות חמשת החושים הפיזיים וחמשת החושים הרוחניים, ולעשות זאת מתוך ריכוז פנימי, חיבור להוויה ודרך תפילת הלב.
נגדיר את מהות המונח "הרגשה", נפַתח את היכולת להתחבר להרגשה שאינה תלויה בשכל או ברגש, ונתרגל הקשבה והרגשה בדרגות הפותחות בפנינו יכולות חישה עדינות לעצמנו ולאחרים.
נלמד דרכים להתחבר לפנימיות ולעוצמה הפנימית של כל אדם, כך שזה יביא אותנו להתקרבות, להבנה, לגישור ולאהבה רבה יותר בכל מערכות היחסים שלנו.

להתחבר לכוחות הטבע הפועלים עלינו ולדעת כיצד לעבוד איתם.
לזהות את הכוחות הנמוכים והגבוהים בתוכנו ולרתום אותם לטובת המסע שלנו.
למשוך את הטוב אלינו ולהקרין אותו מאתנו הלאה.
להכיר את "התמונה הגדולה", המאפשרת להתמודד עם כל מצב בחיים בדרך מיטיבה.
לדעת מבפנים.

החיבור לידיעה הפנימית מקל עלינו לקבל החלטות ולבצע בחירות נכונות לנו, להישאר על נתיב ההתפתחות שלנו ולהתקדם קדימה בכל תחומי החיים. המצפן התחושתי הפנימי שלנו יידע לומר לנו בבטחה מה נכון ומה לא, ונקודת המבט החדשה תשחרר אותנו מחוויות של חרדה, הישרדות ודריכות תמידית, ותעמיק בנו תחושת ביטחון, משמעות וערך פנימי.

לדעת כיצד להעלות את התדר שלנו ולהיות יותר בהשפעה.
להעצים את היכולת לקבל אנרגיה במקום לדחוף אנרגיה או למשוך אנרגיה.
לחדש בתוכנו אנרגיה, להתחזק ולהתחבר לאש בתוכנו.
להעיר את כוח החיים ולהתחבר אליו.
לדעת מבפנים.

קורס "לדעת מבפנים" מעניק לנו הבנה ברורה יותר של העולם ושל המסע האישי שלנו, כי כשאדם יודע את משמעות התיקון שעליו לעשות, קל לו יותר לקחת אחריות על המסע ולעבור את ההתנסויות בדרך מתוך מודעות.
בדרך זו נוכל להגיע לשלום פנימי ולחיים בתחושת מלאות, שבה אין עוד צורך בלתי נלאה "למלא את הריק" באמצעים חיצוניים כדי לענות על חוסר הסיפוק התמידי ועל תחושת הבדידות הנצחית שמלווה אותנו.

נוכל להגיע לשם דרך טוויית מארג של מיומנויות מעודנות. יחד, הן ירכיבו בנו את כוח הידיעה העמוק. הנפש היא עולם ומלואו, ובה מצויות כל התשובות. זהו המקום האלוקי, האינסופי, שדרכו נוכל להתחבר למהות הבריאה – אל החוויה הפנימית העמוקה ביותר שמעניקה לנו את השקט והביטחון בדרך.
זוהי המתנה הגדולה, שכל מי שיצעד במסע הזה יוכל להעניק לעצמו, ואולי גם לעולם.

קורס 'לדעת מבפנים' מתקיים אחת לשנה, במשך 18 מפגשים, כל אחד בן שלוש שעות. הקורס מתקיים בפרדס חנה. לפרטים נוספים והרשמה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן