מפגשים משני חיים

רק אם נלמד כיצד להתמודד עם הקונפליקטים השונים בחיים באמצעות עקרונות הטבע, נוכל ליצור עתיד שונה מהעבר.
רק אם נלמד לעשות Zoom Out ולראות את המציאות דרך תמונה רחבה וגבוהה ונבין למה זה קורה ומה ההכוונה עבורנו נוכל להפוך את האירועים הכואבים לברכה גדולה.
רק אם נדע כיצד להעלות את התדר שלנו – נוכל למשוך אלינו מציאות בעלת תדר גבוה יותר שתיטיב עימנו.

במפגשים נלמד מה עומד מאחורי המציאות עצמה, מה ההכוונה עבורי ואיך המציאות מבקשת להיטיב איתי.
נבין כיצד לנווט בצורה טובה יותר בזמני משבר, למתן זעזועים פנימיים וחיצוניים, למזער עימותים ולשחרר את המקומות התקועים כדי לאפשר זרימה להתחדשות.
נלמד גישה פרקטית שמאפשרת פרשנות מנטלית ורגשית חדשה ותגובות מיטיבות יותר לכל מה שאנו פוגשים במסע החיים.

לרוב, אנו מנהלים את החיים שלנו מרמת התודעה הנמוכה ביותר, רמת ההישרדות שמביאה אותנו לחיות בקונפליקט כמעט עם כל מצב שגורם לנו להרגיש לא טוב. רמת תודעה שגורמת לנו לחיות במאבק, בקושי, סבל ותחושת חוסר מתמשכת.
המסע שלנו הוא ללמוד להגיב מחיבור למחשבות ולרגשות גבוהים יותר המשפיעים על הפרשנות שלנו, על התגובות ועל החוויה הפנימית שלנו מול כל מצב בחיים.

במילים אחרות: המסע שלנו הוא להעלות את התדר שלנו, מתדר נמוך לתדר הגבוה ביותר. לעבור ממצב שבו אנו מזדהים עם רמת התודעה הנמוכה ביותר, שהיא האגו – לתודעה גבוהה יותר ויותר. בדרך, נלמד לשחרר הזדהות עם הרגשות, עם הכאב ועם כל מה שאוחז בנו ברמת ההישרדות ומקבע אותנו במאבק ובסבל.

גם אם נהיה פתוחים, ולו לרגעים קצרים בלבד, אל התדר הנכון – נצליח למשוך אלינו דברים מיטיבים יותר.
האנשים שאנו מושכים לחיינו: בעלי מקצוע, מעסיקים, לקוחות, שכנים, חברים, בני זוג – כל אלו נמשכו לחיינו מהתדר שבו היינו כאשר חשבנו על החיבור איתם.
אם אנו ברגשות הישרדותיים, נמשוך אלינו אנשים בעלי תדר הישרדותי, מרוכזים יותר בעצמם, לוחמניים, וכחניים, שנמצאים בהסתרה או בשקר; אנשים שמצויים בהזדהות גבוהה מאוד עם האגו. במקום שבו רמת התודעה שלנו נמוכה, נברא לעצמנו מציאות של קושי, מאמץ ומאבק.

החידוש והתרומה שלי לעולם זה לא בתיאוריות עצמן – אלא באינטגרציה ביניהן וביכולת להוריד עקרונות רוחניים לכלל מעשה, בפשטות, בלי להסתבך.

אני מביאה גישה המאחדת את כל החלקים הנפשיים, רגשיים והרוחניים של החיים, בתפיסה שמחזירה אותנו לנקודת המוצא ממנה התחיל הקלקול וממנה יתחיל השינוי.

אני מלמדת גישה שחושפת את מנגנוני ההפעלה הגלויים והסמויים שמנהלים אותנו ויוצרים את מציאות חיינו. גישה המעודדת שינוי ביחס הנפשי והערכי לבעיות איתם אנו מתמודדים, תוך חיבור לאינטליגנציות ולכוחות ההשפעה.

במפגשי הלימוד והתרגול לא נלמד שיטה, אלא נתרגל גישה ועקרונות לחיים שישרתו אותנו במפגש עם כל מה שהחיים מביאים לפתחינו עם עצמנו ועם אחרים.

במפגשי הלימוד נלמד להתבונן בחוויות הרגשיות השונות מנקודת מבט שונה שתפחית את הסבל, הצער והקושי שאנו חווים, נלמד לזהות מתי כאב ועונג מחברים ומעצימים אותנו ומתי מפרידים ומחלישים אותנו. איך מטמירים אנרגיה מחלישה ומהי הדרך לחזק כל מערכת יחסים.

המפגשים מיועדים לבוגרי קורס 'לדעת מבפנים'

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן