קורס עסקים ותודעה

לחיות בסיפוק ובשקט כלכליהרצון הזה טבוע בכולנו

קורס עסקים ותודעה הנה סדנת עבודה להתפתחות ולצמיחה עסקית המלמדת איך הופכים את העסק שלנו למקור של פרנסה קבוע ויציב – ולמעיין נובע של תחושות מיצוי, סיפוק והגשמה.

כולנו מחפשים את הסוד שיביא לנו שפע וצמיחה. לנו – ולעסק שלנו. ההתמודדות של  בעלי העסקים הקטנים עם חרדות הישרדותיות, לקוחות לא יציבים, תשלומים לא סדירים ועיקר התסכול במיעוט לקוחות, מביא אותנו להשקיע אנרגיות שמרוקנת אותנו ממשאבים פנימיים, מאנרגיות של יצירה ומהנאה מהעיסוק שלנו.

אני יודעת שזה יכול להיות אחרת!

ב-16 השנים האחרונות חקרתי מה נדרש כדי לבנות עסק בריא עם לקוחות טובים, שמניב הכנסה יציבה, ומפרנס את בעליו בכבוד.
חקרתי זאת דרך המקרה הפרטי שלי, דרך מאות עסקים קטנים שליוויתי, באמצעות החקירה והלימוד ממקורות רוחניים וגשמיים וזיהיתי שני מרכיבים שמשפיעים על הבריאות והרווחה העסקית:

  1. יש שלבים ברורים להתפתחות עסקית.
    ניתן לזהות את המאפיינים של כל שלב – ומהי העבודה הנדרשת מבעל העסק בכל שלב, כזו שתצמיח בעסק שורשים וענפים נושאי פירות. כזו שתביא את העסק לגדול נכון ויציב.
  2. יש משאבים פנימיים- נפשיים, רגשיים ורוחניים שקריטי לדעת אותם ולהשתמש בהם על מנת שהעסק יצמח בצורה בריאה ויביא הכנסה קבועה לבעליו.

בקורס עסקים נכיר את שלבי ההתפתחות העסק, נזהה באיזה שלב העסק נמצא ונלמד מהי העבודה הפנימית והפרקטית הנדרשת בכל שלב כדי להביאו לצמיחה טובה ויציבה.

אנחנו רגילים לחפש את השפע במקומות חיצוניים לנו. אנו כותבים, מתנסים בדרכי שיווק שונות, משקיעים כספים רבים בכלי מכירה שונים ומאמינים שזה מעבר לפינה – אם רק נקדיש כל יום זמן לשיווק, נקים אתר, דף עסקי, נקדם את השירות שלנו במדיות השונות או נכתוב את עצמנו לדעת בפייסבוק…
לפעמים נדמה לנו שהשפע הוא סיפור פשוט ושפיצחנו את הקוד, אבל אחרי פרק זמן אנחנו מבינים שאיננו מבינים דבר.

כמו בכל דבר בעולם, גם בעסק שלנו, יש חלק חיצוני וחלק פנימי, חלק נסתר וחלק גלוי. חלק המצוי בעולם הפיזי והגשמי, וחלק ששייך לעולמות עליונים של תודעה וחיבור פנימי.

לכן, הצלחת העסק במובן הרחב והעמוק שלה, אינה תלויה בפעולה עסקית או שיווקית כזו או אחרת.  להשקיע בחלקים הגלויים המתייחסים לעולם שמחוץ לנו

– זה כמו להשקיע בטיפולי יופי בלי להתייחס לבריאות מערכות הגוף הפנימיות השומרות על בריאות מבפנים ועל חיוניות.

להשקיע את רוב האנרגיה שלנו בעולם החיצוני זה להפוך את העסק לכלי בלי נשמה. ובלי נשמה, דבר לא יצליח לשגשג באמת.

כל התהליכים שאני מנחה עברו דרכי, דרך המסע האישי שלי להתייצבות העסק שלי. המעבר שלי ממצב של מחסור כלכלי קשה לעסק יציב המניב פרנסה וסיפוק, מבוסס על שילוב של ניסיון חיים, ידע מקצועי מעולמות העסקיים והרוחניים ומפגשים עם מאות אנשים שביקשו לפרוץ את מעגל הקסמים המייאש של "העסק המדשדש".

זהו הבסיס לגישה שפיתחתי, גישה המכוונת לשגשוג ורווחה מתוך הרחבת התודעה וחיבור למשאבים הפנימיים המצויים בכל אחת ואחד מאיתנו. את כל שלמדתי וחוויתי מעצמי ומרבים אחרים, אני מביאה בכל תהליך וכמובן בסדנת העבודה לעסקים.

אין דרך אחת לצמיחת עסק. לכל עסק יש את הסיפור שלו, ושום מודל בעולם לא יהיה מסוגל להקיף את כולם, או אפילו אחד מהם. לכן, הלימוד אינו מתיימר לשקף את השלבים שבהם כל עסק מתפתח בפועל

בסדנה נעלה את השאלות ונלמד לענות עליהן דרך חיבור למשאבים פנימיים, שלא ידענו (או ששכחנו) שהם גלומים בנו. נתחבר לעצמנו, ודרך כך לעסק שלנו. נעבוד על מערכת היחסים בינינו לבין העסק. נלמד לקבל החלטות ולבצע בחירות באופן המדויק ביותר לנו, ונתרגל את השימוש הנכון ביכולות ההיגיון והשכל יחד עם תחושות הבטן והלב, הרגשות והאינטואיציות.

כמו בחיים, גם בעסקים אין הוקוס פוקוס: יש תהליך למידה, התפתחות, התעצבות מחודשת, דיוק, התקדמות, נסיגה ושוב התקדמות. הכול מתקדם בתהליך של גאות ושפל. לכן יצרתי מבנה שמאפשר למידה גם מתקופות השפל.

כדי לנהל עסק בריא שמניב הכנסה יציבה, עלינו ללמוד מהם המשאבים הפנימיים, כיצד להתחבר אליהם וכיצד להשתמש בהם לטובת הרווחה והיציבות העסקית.
זה הלימוד המתגמל ביותר שתלמדו בחייכם!

בסדנת העבודה להתפתחות עסקית אנו ניפגש אחת לשבוע למשך שלושה מפגשים רצופים, ניקח שבוע הפסקה, ונחזור ונמשיך, כך במשך שישה חודשים. בסך הכל יקיף הקורס 18 פגישות עבודה, כל אחת למשך ארבע שעות. המפגשים יתקיימו בקבוצות קטנות בפרדס חנה. לפרטים נוספים והרשמה

נוצרה יציבות מבורכת בעסק שלי, הכנסות יציבות שגדלות משנה לשנה לפחות ב- 30%!!!. אני מציבה יעדים ומגיעה אליהם, אני מנהלת את הכסף שלי בשמחה ובהנאה מהתוצאות.
והעיקר – המון המון שקט שיש ברשותי ובנשמתי ש"הכל בסדר". שאפשר להניח, להרפות, לתת לדברים לזרום, להיות רגע בשקט, ואז הדברים הטובים באים וקורים.

מירי, מורת דרך מוסמכת

את מביאה את עצמך בצורה מקצועית, ברורה וחד משמעית.
את מביאה את הדברים מהלב ובאמת באמת מאמינה במה שאת עושה והאמונה הזו סוחפת.
בכוח השראתך הצלחת להחדיר בנו את האמונה בכושרנו להנהיג את עצמנו.
תודתנו, יעל וישראל, יועצים ארגוניים

מדליה מפוחדת וחסרת ביטחון ולא מאמינה בעצמה, הפכתי להיות מנהלת עסק מצליח ומשגשג בתחום האירועים. היום אני יכולה להעיד על עצמי שאני מנהלת עסק במלוא מובן המילה, אני שולטת בכל תחומי העסק, "מתקתקת" עבודה, העבודה זורמת כל השנה .

את חזרת ואמרת שיהיו לי הזמנות סגורות שנה מראש. לא האמנתי. והיום אני יכולה להגיד שכל מילה שלך התגשמה. יש לי הזמנות שנה מראש, יציבות, שקט, טלפונים זורמים אלי, אני מוכרת בטבעיות ובנינוחות, העסק נמצא רק בצמיחה ואני מרוויחה, בלי עין הרע…
דליה, מנהלת גן אירועים

את היועצת והמלווה העסקית היעילה והיסודית ביותר בה נתקלתי.
את חוקרת לעומק, מתבוננת בכל התחומים – עסקי – רגשי – רוחני
ומאתרת תמיד את שורש הקושי האמיתי. בזכות גישה זאת הייעוץ שלך מחולל שינוי אמיתי וקבוע.סמדר, בעלת מרכז בינלאומי לציור

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן