סדנת אתחלה חדשה

לנקות את הדרך מהמכשולים המאיטים אותך מלהתקדם הלאה. לשחרר את משקעי העבר כדי להיפתח לעתיד חדש וטוב יותר: סדנת יום המקדמת תהליך ריפוי, שחרור והתחדשות

כולנו רוצים תקווה. לכולנו יש מקומות שבהם אנו חסרי שביעות רצון: מערכת יחסים קשה ומורכבת שתובעת מאתנו אנרגיה רבה, קשר שניסינו לשנות ולא הצלחנו בכך, מציאות חיים מורכבת או קשה שאנו מתמודדים מולה. אולי אנחנו אחרי תקופה לא פשוטה, תקופת החלמה ממחלה או ממשבר נפשי, ואולי חווינו אכזבה או כישלון בתחום חשוב בחיים. כולנו מקווים לברוא לעצמנו מציאות חדשה ומשופרת, שנצליח לפרק חסמים המעכבים אותנו, שנדע לצמוח מהמקום העכשווי למקום טוב יותר.

סדנת 'אתחלה חדשה' מבוססת על ההבנה, שכדי להכניס משהו חדש יש לפנות לו מקום על ידי הסרה וניקוי של מטענים ישנים – כאלו שאינם מאפשרים לנו התחלה חדשה.

כדי לפתוח תקופה חדשה בכל תחום, עלינו לסגור תחילה את המעגלים הפתוחים מהתקופה הקודמת. רק כך, נקבל הזדמנות לדף חלק ונקי ממשקעי העבר.

כשאנחנו מתמקדים ב"לשחרר" ולפנות את מה שסותם את הצינור, הזרימה מתאפשרת, דברים חדשים נכנסים יותר בקלות וההתחדשות מתרחשת מעצמה.

סדנת 'אתחלה חדשה' מציעה תהליך נפלא, מרגש ומעמיק, שמביא להתחדשות, מעניק זריקת מרץ לעשייה וחשוב מכול: מחזק את ההשפעה שלנו על יצירת המשך מסע החיים. כך שנמשיך ממקום חדש, נקי ופתוח יותר לדברים טובים יותר שיתממשו בחיינו.

במהלך הסדנא נזהה את הסלעים בחיינו שמעכבים או מונעים את זרימת החיים, אלו שיוצרים בחיינו שוב ושוב משברים ותקיעויות ונלמד כיצד מחזירים את התנועה ואת ההתחדשות.

כל נקודת זמן במהלך השנה היא נקודת זמן מעולה להתחדש, לשנות, להפסיק את הקושי והמאבק ולהמשיך אחרת, טוב יותר. יש זמנים בשנה שאנו מקבלים 'רוח גבית' לחולל שינויים. התקופה שלפני ראש השנה, היא אחת מהתקופות האלו.

לפרטים נוספים לחצו כאן

"הרגשתי שבסדנה הזאת הצלחתי להגיע למיצוי ולדיוק של מה שיביא לחיי באמת את השחרור הפנימי, ושיצאתי עם הדבר החשוב ביותר שבו אני צריכה להתמקד. מתנה גדולה לשנה החדשה ולחיים בכלל".  גילה

"איילת השחר שלום. יצאתי מהסדנה ב'היי'… חודש לאחר הסדנה אני פועלת מתוך הכרה חדשה והרגל חדש אותו אני יוצרת, וכבר ניכרות תוצאות. אני מודה לך על המחויבות שלך לתוצאות שהביאה אותי לידי שינויי משמעותי מאוד בחיי". רקפת ס'

"איילת יקרה, את נגעת בי בעמקי נשמתי. היום הזה היה בעל ערך אדיר עבורי. את שליחה אמיתית, שחיה בייעוד ונוגעת באנשים". גילת

"אין לי מספיק מילים בכדי להודות לך על כל מה שעשית בשבילי, על כל האהבה הכוח והחיזוקים. בסדנה פתחת לי את הצוהר לחיים יפים, לחיים טובים, לחיים שלא חייתי ולי באמת היו מגיעים". איריס א'

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן