טקס תשליך

על שפת הים, נקיים מפגש עמוק ורוחני המנקה, מחבר, מטהר, משמח לב ומרומם נפש.

במפגש נביא את עצמנו לכוונה עמוקה וריכוז פנימה – נפשית ורגשית נתחבר למקור הכול. ננקה את גופנו ונפשנו מחוויות קשות שעברנו השנה, נעבור תהליך משותף להתרת נדרים והבטחות, נתפלל את תפילת הלב להתברך בשנה חדשה ומקדמת, נודה על כל הטוב שיהיה מנת חלקנו בשנה הבאה עלינו לטובה וניכנס לשנה החדשה בתחושה של ניקיון וטהרה.

בטקס אנו משחררים את מה שדבק בנו בגוף הרגשי, בנפש ובנשמה, כדי להיכנס לשנה החדשה עם מטען קל ככל הניתן ועם פתיחות להתחדשות ולקבלה של הטוב ביותר הקיים עבורנו.

תהליך טיהור הוא אמצעי המחולל שינוי ומעודד צמיחה. הטקס מפנה בנו מקום ואנרגיה כך שהרצון הפנימי מתגלה, מעצים את ההתפתחות הרוחנית ומחזק את החיות הפנימית ואת שמחת החיים.

הטקס מתקיים אחת לשנה בין ראש השנה ליום הכיפור.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

"נעניתי להזמנה של אשה מופלאה ומנטורית לחיים, איילת השחר. התרגשות, זמן לעצמי, שחרור… הבנתי שזו המתנה שלי לשנה הזו. רגע לפני שאני חוזרת למציאות, אני עוצרת רגע להודות ולהוקיר. אני מוקפת בטוב". זיו

"התפללתי וביקשתי להשליך מעלי את כל החטאים והעבירות, את מה שעצר ועיכב, הרגלים ישנים שלא משרתים, אשמות וחרטות, מערכות יחסים שסיימו תפקידם…יצאתי בתחושה של התחדשות והתרחבות.  תודה רבה לך איילת השחר על הזכות להשתתף בטקס מרגש ומטהר. תחל שנה וברכותיה". רוני

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן