המרכז להרחבת התודעה

המרכז להרחבת התודעה

  • קיים כוח טבע ממנו כל הדברים נבראו ונבראים והוא מקיף את הכל וחי בהכל
  • כל הקיים הוא חלק מכוח הטבע, גם אנחנו, בני האדם, חלק מכוח הטבע
  • כל אדם יכול לשנות את עולמו מתוכו פנימה, מהמחשבה וכוונות ליבו
  • הבחירה החשובה ביותר שיש בידינו לעשות זה לבחור את הסביבה בתוכה נחיה, נצמח ונתפתח
  • ואהבת לרעך כמוך

זו האמת שעל בסיסה אני חיה והיא התשתית ל'מרכז להרחבת התודעה'. אמת, שנצרפה מתוך ניסיון חיים ולא מעט שנות ליווי, הקשבה, למידה והתבוננות.

לכל אדם יש את היכולת להנהיג את חייו מתוכו, מהחיבור לפנימיות שלו, לתודעה שלו. לבצע בחירות שייטיבו עמו ועם הסבבים אותו, בכל תחום ובכל נקודת זמן, למרות נסיבות החיים.
ההנחה הרווחת שאנו קרבנות של הנסיבות, של הבריאות, של אנשים אחרים, של מצב כלכלי ועוד, היא שגויה מיסודה, מטעה ומחלישה אנשים.

המשימה שלי היא לעזור לאנשים להכיר את עצמם, להכיר את המסע שלהם ולהשיג תפיסת מציאות חדשה שתסייע לחולל שינוי טוב בעולמם.

מטרתי לסייע לכל גבר ואישה להשיג תפיסה שלמה יותר על המציאות הנוכחית על מנת לשחרר את מה שגורם סבל, להימנע מצרות ולהבחין במכשולים – כדי שהחיים יהיו ברורים יותר וקלים יותר בניווט.

כוונתי לסייע לכל אישה וגבר לזהות מה משפיע על אנשים, על מערכות יחסים ולקלוט את האנשים סביבם כדי לנהל מערכות יחסים שמכניסות שמחה ואהבה ומתנהלות ביותר הרמוניה והדדיות.

אני פה כדי לסייע לכל אדם ואישה להתחבר לעולם השפע הפנימי, לאור הפנימי, להכרה הגבוהה. לעלות בתדרים עד שנזכה לכל השפע הקיים.

אני פה כדי לסייע לכל אישה וגבר למצוא מחדש את יכולת הבחירה הטבעית הקיימת ולהתחבר למשאבים – הפיזיים, הרגשיים, המנטליים והרוחניים; משאבים המאפשרים לשנות את מציאות החיים.

חיבור לתודעה אינה פעולה רוחנית. מה שמשפיע על דרגת התודעה שלנו הם הרגשות שלנו, המחשבות, הדיבור והמעשים שלנו – ולאלו, יש לנו גישה.

בכל תהליך שאני מנחה אנו מחזקים ארבע אינטליגנציות – רגשית, רוחנית, יישומית ומנהיגותית, מחברים את ארבעת הממדים המשפיעים על כל הבחירות שלנו, ומאזנים בין ארבעת היסודות המרכיבים אותנו – רוח, מים, אש ואדמה וכל זה מתוך חיבור לאנרגיית הבריאה, תודעת העל, אנרגיית האהבה, הבורא, השכינה.

זהו הבסיס לגישת הנני ולכלל פעילות 'המרכז להרחבת התודעה'.