הכוח שיוצר ניסים

שעת צהריים, סידורים אחרונים לקראת הטיסה, הוא בטלפון עם חברת ביטוח לרכוש ביטוח בריאות, פתאום הוא מחוויר ושותק. הוא קולט שפספס את הטיסה שלו. התבלבל בשעות. חשב שזה הלילה וזה היה אתמול בלילה. טיסה של 30 שעות, 3 יבשות, 2 קונקשנים, 2500$. התבלבל.

קורה.

2500$ אופססס…

אני שואלת אותו 'מה אתה רוצה לעשות?'

"אנחנו יוצאים לעשות את הקניות האחרונות. אני טס הלילה כמו שתכננתי" מסתכלת עליו ומבינה שאנחנו ממשיכים כרגיל, בלי קשר לכך שאין לו כרטיס טיסה ושהוא לא יודע מתי הטיסה הבאה.

יוצאים מהבית. ברכב אני מזכירה לו "לפני שאתה עושה שיחה עם חברת התעופה כדאי שתבהיר לעצמך מה המטרה שלך בשיחה. אתה זוכר, הכל מתחיל ומסתיים בבהירות הכוונה מראש. מה אתה רוצה שיקרה בשיחה?"

"אני רוצה לקבל טיסה חדשה בחינם" הוא עונה בלי היסוס

"ואתה מאמין שתקבל את זה?"

הוא מהסס ומשיב "אני רוצה לשלם על הטיסה החדשה 500$, בעצם 200$ "

באותה שנייה אני קולטת שאני לא מאמינה שהוא יכול לקבל טיסה בחינם ובשאלה ששאלתי אותו חוסר האמונה שלי עבר אליו וערער אותו.

לקחתי כמה צעדים הצידה כדי לא להפריע לו, אמרתי בלב "אני מצטערת, בבקשה סלח לי אני אוהבת אותך, אני מוציאה את עצמי מהמרחב שלך ורק מחזיקה אמונה בדרכך. אני מאמינה בך"

בינינו, מה כבר יכול לקרות, זה בסה"כ כסף וזה כבר קרה. לא מדובר בחיי אדם.

מקסימום הוא יצליח.

תוך כדי הקניות שאנחנו עושים כאילו הוא נוסע הלילה, הוא מתקשר לחברת התעופה ואני מקפידה להיות במרחק שאני לא שומעת את השיחה, שלא אעביר אליו אנרגטית את הספק הקיים בי, אחרי דין ודברים ושיחות ארוכות הוא מתקרב אלי "קיבלתי טיסה חינם והטיסה הבאה היא הלילה, בדיוק כמו שתכננתי, בדיוק באותה השעה של אתמול"

הרגשתי גאה. הוא שוב עשה את הבלתי יאומן (עבורי)

אני יודעת שהכל בראש והכל נברא באמונה שלנו. אני יודעת שכשהאמונה חזקה כמו ברזל, זה קורה. קורים דברים בדרך שאי אפשר לצפות להם, עזרה מגיעה מכיוונים לא צפויים, ניסים קורים כשיש אמונה חזקה. ראיתי את זה קורה עשרות פעמים בחיי. ועם זאת אני תמיד בהשתהות ובפליאה מול אנשים שהתודעה שלהם כל כך רחבה שהכל עבורם אפשרי. זה מרחיב את התודעה שלי בבום.

ניתן לחיות בידיעה, זו רמת התודעה הגבוהה ביותר הקיימת. זה לא מגיע מהשכל. זו ידיעה פנימית שכך יקרה. זה ברור מבפנים. בלי לערב את ההיגיון והשכל, בלי פחדים ודאגות. פשוט יודעים שכך יקרה. שכך הוא.

בד"כ זה השכל, הפחדים וההיגיון שמקלקלים ומכניסים ספק ומשבשים את תהליך יצירת המציאות.

מילדות אני חיה מכוח הידיעה וכל כך הרבה פעמים אפשרתי, לא במודע וגם במודע, לאנשים קרובים אלי שההיגיון שולט בהם לערער אותי. הם ביקשו לדעת איך החלטתי, מאיפה הביטחון, על מה אני נשענת, פרסו טענות שנשענות על ידע ומחקרים עד שהרגשתי לא בסדר. לא היו לי טיעונים מוצקים מנגד. אני פשוט ידעתי מבפנים.

כל כך הרבה פעמים אנשים שאוהבים אותי גרמו לי לערער על הידיעה בתוכי, לבטלה ולפצל את עצמי מהכוחות בתוכי. כל כך הרבה פעמים בחרתי לקחת מרחק מאנשים אהובים שהאמונה בהם היתה חלשה משלי, כדי לברוא את מציאות חיי בלי הפרעות מבחוץ. ועשיתי את דרכי לבד, בלי תמיכה, עידוד או חיזוק, רק כי הבחירה שלי היתה נראית לא הגיונית או מופרכת.

אני מודה על הדרך שהביאה אותי לחזק את ההקשבה פנימה. לסמוך על עצמי כמעט כמעט ללא עוררין.

תמיד תמיד, כשהלכתי עם הידיעה הפנימית חוויתי הצלחה.

הרבה אמהות מכירות את הידיעה הפנימית לגבי התינוקות/ילדים שלהן. הן פשוט יודעות שמשהו לא בסדר או שדרך מסוימת היא הנכונה.

כשאחותי היתה מהססת לגבי הילדים שלה הייתי אומרת לה, תקשיבי פנימה, את האמא, את יודעת הכי טוב מכולם מה נכון. אל תאפשרי לאחרים וגם לא לי לערער את הביטחון הפנימי בתוכך. וכשהיא לא אפשרה לאחרים להפריע לה, היא תמיד ידעה מה נכון עבור הילדים שלה. תמיד. ולא רק עם הילדים. בכל תחומי החיים.

אנשי עסקים שנשמעים לאינטואיציה בתוכם הם המצליחים ביותר

ככה זה כשאדם מתמסר להדרכה הפנימית בתוכו.

היו רגישים לעצמכם, הקשיבו פנימה, ללב. כל התשובות נמצאות בכם.

הבורא מכוון כל אחד ואחת מאיתנו דרך הלב. כל מה שנדרש זה להקשיב. בשקט. באמונה.

הכי חשוב להתמסר לידיעה הפנימית. להדרכה האלוקית. להוויה

זה הכוח העצום ביותר הקיים

זה הכוח שיוצר ניסים 🙌

השארת תגובה