סדנת אתחלה חדשה לעסקים

שנה אזרחית חדשה היא הזדמנות

להבין כיצד התודעה שלנו בוראת את המציאות העסקית שתלווה אותנו השנה – ואיך ניתן לחולל שינוי לטובה בעזרת המשאבים הגלומים בנו, בעסקים כמו בחיים

עם סגירת שנת כספים, כשאנו עומדים בפני שנה חדשה, הזדמנויות חדשות ואתגרים חדשים – אני מזמינה אותך ליום של ניקיון, התחדשות, התארגנות ומיקוד.

סופו של כל סיפור מרמז על תחילתו של הסיפור הבא.
הדרך שבה אנו נפרדים מהשנה שחלפה, התחושות המלוות אותנו, הן אלו שישפיעו על השנה הבאה. אם חווינו כישלון בשנה שחלפה, כל עוד לא נרפא ונשחרר חוויה זו מתוכנו היא תעבור אתנו לשנה החדשה ותשפיע במודע או שלא במודע על הבחירות שלנו ועל מה שנמשוך לחיינו. בחיים כמו בעסקים; בעסקים כמו בחיים.

החוויות המשמעותיות שחווינו, הן אלה שישפיעו על השנה החדשה, לטוב ולרע. לכן, רצוי לעצור, להתבונן, לשחרר, לעשות השלמה עם השנה שחלפה, לזהות מה בנו יצר את המציאות ואיך היא באה לידי ביטוי בתחומים השונים בעסק – ולבחור מחדש.

כדי לאפשר התחלה ממקום חדש, יש צורך לשחרר מטענים מיותרים ולפנות מקום לחדש.
כדי ליצור תוצאות חדשות שאינן נאחזות בעבר, עלינו לעשות השלמה עם מה שהיה, להבין את הגורמים שעיכבו אותנו ולשחרר אותם ברמה התודעתית והרגשית.
מהמקום הזה נוכל לקבל החלטות טובות ומדויקות יותר לשנת העסקים החדשה, החלטות הנמצאות בהלימה לכוונות חיינו, ליעדים העסקיים ולמהות שלנו.

מעטים מאתנו משיגים את רצונותיהם האמיתיים. אחת הסיבות לכך היא שאנו ממעטים לכוון את המיקוד שלנו פנימה. אנו פחות מרכזים את כוחותינו בלמידה ובהבנת הגורמים המשפיעים עלינו לעשות את הדברים שאנו עושים, ויותר משקיעים אנרגיות בלחפש לקוחות.

 

סדנת 'אתחלה חדשה בעסקים' מתנהלת במטריצת חשיבה, ניתוח תהליכים ותרגול תהליכי שחרור וריפוי, המתחברים לתוכנית עבודה ולבחירת מטרות ותהליכים המגיעים מתוך חיבור למהות ולהוויה. השילוב בין הרוח לפרקטיקה, בין התבוננות פנימה לצרכים ולדרישה מבחוץ – הוא המניע תהליכים ומבטיח שנצא עם ערך משמעותי וממקום של התחדשות ותקווה.

אני מזמינה אותך ללמוד כיצד התודעה שלך יוצרת את המציאות העסקית שלך, וכיצד ניתן לחולל שינוי לטובה בעזרת המשאבים התודעתיים, המנטליים, הרגשיים והפיסיים העומדים לרשותך.

'אתחלה חדשה לעסקים' היא סדנת יום הנערכת בקבוצה קטנה ומתקיימת בסוף כל שנה אזרחית.

"הסדנה זירזה אצלי תהליכים בזיהוי והחלטה, עזרה לי לסיים נכון את מה שקיים ומפריע, עזרה לי ליצור ולהתחיל תהליכים חדשים עם דרך וידיעה שזה אפשרי, ועזרה לי לראות במה להמשיך דרך ידיעה וזיהוי מה נכון לגבי שנה זו.
הצלחתי במשך הכמה שעות של הסדנה, לעשות תהליך מהיר ומדויק שבדרך כלל נמשך חודשים, וזה מדהים ומפתיע כי זמני קצר ויקר.
אני עדיין קצת מופתע… כי הייתי בזמן קצר בכל המצבים החשובים, היפים יותר והיפים פחות, וראיתי איך הגעתי אליהם, ומה הייתי שם, מה הניע אותי להחלטות וממה נמנעתי לגעת והכול במינון מדויק. אפשר לומר שעשיתי הכרה מרוכזת ומסכמת עם עצמי בכל התחומים תוך כדי שחרור קבלה והשלמה עם הדברים שעצרו אותי והיוו מכשול.
והחלק של היצירה של השנה החדשה כבר היה חגיגה, גם כי כבר השארתי את הכאב מאחור ונפרדתי ממנו וגם כי האווירה אפשרה לי ממש לשמוח ולהתלהב מהדברים החדשים שקבעתי ליצור השנה". שרון

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן