ליווי והנחיה אישית וקבוצתית

סדנת אתחלה חדשה

לשחרר את העבר, כדי להיפתח לעתיד חדש וטוב יותר.

טקס תשליך

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

תהליך ליווי אישי

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

סדנת אתחלה חדשה

לשחרר את העבר, כדי להיפתח לעתיד חדש וטוב יותר.

סדנת "אתחלה חדשה" מבוססת על ההבנה, שכדי להכניס משהו חדש יש לפנות לו מקום על ידי הסרה וניקוי של מטענים ישנים, כאלו שאינם מאפשרים לנו התחלה חדשה.

כדי לפתוח תקופה חדשה בכל תחום, עלינו לסגור תחילה את המעגלים הפתוחים מהתקופה הקודמת. רק כך נקבל הזדמנות לדף חלק ונקי ממשקעי העבר.

כולנו רוצים תקווה. לכולנו יש תחומים שבהם אנו חסרי שביעות רצון: מערכת יחסים קשה ומורכבת שתובעת מאתנו אנרגיה רבה, קשר שניסינו לשנות ולא הצלחנו בכך, מציאות חיים מורכבת או קשה שאנו מתמודדים מולה. אולי אנחנו אחרי תקופה לא פשוטה, תקופת החלמה ממחלה או ממשבר נפשי, ואולי חווינו אכזבה או כישלון בתחום חשוב בחיים.

כולנו מקווים לברוא לעצמנו מציאות חדשה ומשופרת, שנצליח לפרק חסמים המעכבים אותנו, שנדע לצמוח מהמקום העכשווי למקום טוב יותר. סדנת 'אתחלה חדשה' נוצרה כדי לעזור לנו לשחרר את מציאות העבר. כשאנחנו מתמקדים ב"לשחרר", ההתחדשות מתרחשת מעצמה.

זוהי סדנת יום אינטנסיבית הנמשכת כשש שעות ומתקיימת בקבוצה קטנה. במהלכה, ניכנס לתהליך בכוונה עמוקה ותפילה לעבור תהליך ריפוי, שחרור והשלמה עם ההתנסויות שעברנו ועם הבחירות שבחרנו. נבקש להאיר את עינינו פנימה, לפתוח את הלב לרווחה כך שנבחר בפיוס ובשלום עם עצמנו ועם האנשים שמלווים אותנו במסע החיים האישי.

כל נקודת זמן במהלך השנה היא נקודת זמן מעולה להתחדש, לשנות, להפסיק את הקושי והמאבק ולהמשיך אחרת, טוב יותר.

סדנת 'אתחלה חדשה' היא תהליך נפלא, מרגש, מעמיק, שמביא להתחדשות, מעניק זריקת מרץ לעשייה וחשוב מכול: מחזק את השותפות וההשפעה שלנו על בריאת המשך מסע החיים. כך שנמשיך ממקום חדש, נקי ופתוח יותר לדברים טובים יותר שיתממשו בחיינו.

טקס תשליך

מפגש עמוק, מנקה, מחבר, מטהר, משמח לב ומרומם נפש, המתקיים בתחילתה של שנה חדשה.

במפגש נביא את עצמנו לכוונה עמוקה וריכוז פנימה – נפשית, רגשית וגופנית.
נתחבר למקור הכול, ננקה את גופנו ונפשנו מחוויות קשות שעברנו השנה, נעבור תהליך התרת נדרים והבטחות, נתפלל את תפילת הלב להתברך בשנה חדשה ומקדמת, נודה על כל הטוב שיהיה מנת חלקנו בשנה הבאה עלינו לטובה וניכנס לשנה החדשה בתחושה של ניקיון וטהרה.

בטקס אנו משחררים את מה שדבק בנו בגוף הרגשי, בנפש ובנשמה, כדי להיכנס לשנה החדשה עם מטען קל ככל הניתן ועם פתיחות להתחדש ולקבלה של הטוב ביותר הקיים עבורנו.

תהליך טיהור הוא אמצעי המחולל שינוי ומעודד צמיחה. הטקס מפנה בנו מקום ואנרגיה כך שהרצון הפנימי מתגלה, מעצים את ההתפתחות הרוחנית ומחזק את החיות הפנימית ואת שמחת החיים.

תהליך ליווי אישי

יש מטרה לבואך לעולם.

יש משימה שהיא רק שלך. אני כאן כדי לעזור לך להכיר בה, לחיות אותה בדרך הטובה והמטיבה ביותר עבורך. להרחיב את התודעה של, לעלות את התדר שלך כך שהכלי שלך יכיל יותר אורות ויותר שפע.

במפגשים שלנו, אזהה את המהות האמיתית שלך ואעזור לך להסיר את כל מה שמסתיר את האור שלך. אכיר אותך, את מי שהנך באמת, את הניגון המיוחד שלך, ואלווה אותך להתקדמות בנתיב שלך, מתוך הכוחות שלך, מתוך העוצמה שבך ובחיבור ליכולות ולכישורים שאיתם הגעת לעולם הזה.

אנהג בבחירות שלך בעבר, בהווה ובעתיד, בכל הכבוד הראוי. אעזור לך לשחרר את כל מה שלמדת על עצמך שאינו נכון, שמחליש אותך ובולם את צמיחתך האישית.
אסייע לך להשתחרר מכל הכיסויים והדימויים שנוצרו מפחד ומחוסר חיבור והיכרות עם האור הגדול שהנך. אעזור לך להשתחרר מכל העטיפות שהתעטפת בהם כדי לשרוד, כדי לקבל הערכה, כדי לקבל אהבה וכדי לא להישאר בבדידות קשה.

אעבוד אתך ברמות גבוהות של אינטגריטי וכנות. אעניק לך משוב ישיר, אשאל שאלות מאתגרות, אעודד אותך לעמוד בהתחייבויות שלך, אגיד לך אמיתות שלעיתים אף אחד לא אמר לך – באהבה מלאה, ברכות ובנחישות לעזור לך לשחרר את מה שמעכב אותך בדרך שלך. והכול, בהתאמה לערכים ולרצונות שלך, על פי האמונות שלך, עקרונות החיים שלך ועל פי נתיב החיים שלך.

אהיה קשובה לכל מה שייאמר ולמה שלא ייאמר. אגיד לך תמיד את האמת הכי גבוהה עבורך, שתשרת אותך נאמנה לחיות חיים מלאים, ותמיד אהיה בצד שלך. אאמין בך וביכולת שלך לעשות את הדרך.

אעשה כל שביכולתי כדי לאפשר לך תחושה עוטפת ומוגנת, שנעשה את הדרך מתוך חוויה עמוקה של ביחד עד לתחושה האישית שלך שאפשר לנוח קצת, להוריד הילוך, לשחרר את המתח והדאגה ולחיות באמונה עמוקה בטוב שהנך, בטוב סביבך; עד שתיפתח בתוכך הידיעה שמגיע לך טוב, עד להבנה העמוקה שלך שיש בך את הכוחות להמשיך בזכות עצמך.

ואני אביא אהבה. כי אהבה היא הבסיס ההכרחי לעצם קיומנו. היא החמצן של נפשנו. היא המרפאה מעצם היותה. אהבה היא הכול והכל בה.