שירות לעסקים

סדנת אתחלה חדשה לעסקים

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

סדנת עבודה לעסקים

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

סדנת אתחלה חדשה לעסקים

עם סגירת שנת כספים,
כשאנו עומדים בפני שנה חדשה…

הזדמנות חדשה ואתגרים חדשים – אני מזמינה אותך ליום של ניקיון, התחדשות, התארגנות ומיקוד.

סופו של כל סיפור מרמז על תחילתו של הסיפור הבא.
הדרך שבה אנו נפרדים מהשנה שחלפה, התחושות המלוות אותנו, הן אלו שישפיעו על השנה הבאה. אם חווינו כישלון בשנה שחלפה, כל עוד לא נרפא ונשחרר חוויה זו מתוכנו היא תעבור אתנו לשנה החדשה ותשפיע במודע או שלא במודע על הבחירות שלנו ועל מה שנמשוך לחיינו. בחיים כמו בעסקים; בעסקים כמו בחיים.

החוויות המשמעותיות שחווינו, הן אלה שישפיעו על השנה החדשה, לטוב ולרע. לכן רצוי לעצור, להתבונן, לשחרר, לעשות השלמה עם השנה שחלפה, לזהות מה בנו יצר את המציאות ואיך היא באה לידי ביטוי בתחומים השונים בעסק – ולבחור מחדש.
.
כדי לאפשר התחלה ממקום חדש, יש צורך לשחרר מטענים מיותרים ולפנות מקום לחדש.

כדי ליצור תוצאות חדשות שאינן נאחזות בעבר, עלינו לעשות השלמה עם מה שהיה, להבין את הגורמים שעיכבו אותנו ולשחרר אותם ברמה התודעתית והרגשית.
מהמקום הזה נוכל לקבל החלטות טובות ומדויקות יותר לשנת הכספים החדשה, החלטות הנמצאות בהלימה לכוונות חיינו, ליעדי העסקיים ולמהות שלנו.

מעטים מאתנו משיגים את רצונותיהם האמיתיים. אחת הסיבות לכך היא שאנו ממעטים לכוון את המיקוד שלנו פנימה. אנו פחות מרכזים את כוחותינו בלמידה ובהבנת הגורמים המשפיעים עלינו לעשות את הדברים שאנו עושים, ויותר משקיעים אנרגיות בלחפש לקוחות.

סדנת 'אתחלה חדשה בעסקים' מתנהלת במטריצת חשיבה, ניתוח תהליכים ותרגול תהליכי שחרור וריפוי, המתחברים לתוכנית עבודה ולבחירת מטרות ותהליכים המגיעים מתוך חיבור למהות ולהוויה. השילוב בין הרוח לפרקטיקה, בין התבוננות פנימה לצרכים ולדרישה מבחוץ – הוא המניע תהליכים ומבטיח שנצא עם ערך משמעותי וממקום של התחדשות ותקווה.

אני מזמינה אותך לסדנת יום 'אתחלה חדשה בעסקים' כדי ללמוד כיצד התודעה שלך יוצרת את המציאות העסקית שלך וכיצד ניתן לחולל שינוי לטובה בעזרת המשאבים התודעתיים, המנטליים, הרגשיים והפיסיים העומדים לרשותך.

סדנת עבודה לעסקים

טקסט……………..

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן