קורס עסקים ותודעה

סדנת אתחלה חדשה לעסקים

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

סדנת עבודה לעסקים

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

הרצון הזה טבוע בכולנו: לחיות ברווחה ובשקט כלכלי, תוך תחושת מיצוי וסיפוק אישי. העסק שהקמנו נועד למלא את צרכינו ורצונותינו, הגשמיים והרוחניים. כדי להגיע לכך, יש לחפש את מה שדווקא לא נראה על פני השטח. הדרך לכך עוברת בקורס עסקים ותודעה – סדנת עבודה להתפתחות ולצמיחה עסקית.

כולנו מחפשים את הסוד שיביא לנו שפע וצמיחה. לנו – ולעסק שלנו. כי בעסקים הקטנים, ובעיקר במקצועות החופשיים, כמעט שאי אפשר להפריד בין האדם לבין העסק. אני, זה עבודתי, והשירות שאני מספק מגלם את כישוריי כאדם וכאיש מקצוע.

רוב בעלי העסקים, לא מסוגלים או לא רוצים לעבוד במסגרת שאיננה עסק עצמאי.
אז אנחנו נשארים עם העסק, ושנתנו נודדת מחרדות. המאבק התמידי שוחק אותנו. התסכולים הפנימיים זולגים למערכות היחסים עם הלקוחות, לזוגיות ויחסים עם הילדים. אנחנו מושכים כי אין ברירה. כי חייבים להצליח בזה; זוהי שגרה שמרוקנת אותנו ממשאבים פנימיים, מאנרגיות של יצירה ומהנאה מהעיסוק שלנו.
זה יכול להיות אחרת!

ב-16 השנים האחרונות חקרתי מה נדרש כדי לבנות עסק בריא עם לקוחות טובים, שמניב הכנסה יציבה, שמפרנס את בעליו בכבוד. חקרתי זאת דרך המקרה הפרטי שלי, ודרך מאות אנשי עסקים שליוויתי בהתפתחותם העסקית. באמצעות החקירה והלימוד ממקורות שונים, רוחניים וגשמיים, זיהיתי את שלבי ההתפתחות העסקית, את המאפיינים של כל שלב – ומהי העבודה הפנימית הנדרשת מבעל העסק בכל שלב, כזו שתיטיב עם העסק ועם בעליו.

אחת התובנות הייתה שעסק הוא כמו עץ. המחשבה על העסק, החלום להקמתו, הם גרעין המצוי במעמקי הנפש. הגרעין הזה נובט אל פני השטח ומביא להקמת העסק. במידה והעסק צומח בצורה נכונה, בהדרגה, העסק משריש שורשים עבים ויציבים, מפתח גזע חזק, מצמיח ענפים ונושא פירות. לצמיחת עץ יש שלבים, והעסק אינו שונה בכך. יש לו שלבי התפתחות וקצב התפתחות משלו.

קורס עסקים ותודעה הוא סדנת עבודה להתפתחות עסקית, שנועדה לסייע לבעלי עסקים קטנים להכיר את שלבי התפתחות העסק, לזהות באיזה שלב העסק נמצא וללמוד מהי העבודה הפנימית והפרקטית הנדרשת בכל שלב כדי להביאו לצמיחה טובה ויציבה.

לכל שלב יש את האיכויות, האתגרים, הסיכונים הסיכויים שלו. לכן, חשוב שבכל שלב נלמד מה השפע מבקש מאתנו עכשיו על מנת שיתגלה בפנינו. אבל שפע הוא חמקמק: לפעמים בא ולפעמים איננו.

אנחנו רגילים לחפש את השפע במקומות שונים. אנו עושים מדיטציות ודמיון מודרך, מתפללים, מבקשים, כותבים, מתנסים בדרכי שיווק שונות, משקיעים כספים רבים בעוד כלי מכירה, מאמינים שזה מעבר לפינה – אם רק ננהל את הזמן, ונקדיש כל יום זמן לשיווק, ונשקיע במערכות יחסים, או נכתוב את עצמנו לדעת בפייסבוק…
לפעמים נדמה לנו שזה סיפור פשוט, ושפיצחנו את הקוד, ואחרי פרק זמן אנחנו מבינים שאיננו מבינים דבר.

אז מה לעשות כשהעסק לא מתקדם כפי שאנחנו רוצים? במה להשקיע? איפה מצוי יחס העלות-תועלת המבטיח ביותר מתוך המשאבים המוגבלים שלנו?

התשובה היא שגם בעסק שלנו, כמו בכל דבר בעולם, יש חלק חיצוני וחלק פנימי, חלק נסתר וחלק גלוי. חלק המצוי בעולם הפיזי והגשמי, וחלק ששייך לעולמות עליונים של תודעה וחיבור פנימי.

לכן, הצלחת העסק במובן הרחב והעמוק שלה, אינה תלויה בפעולה עסקית או שיווקית כזו או אחרת. להשקיע בחלקים הגלויים כמו שיווק, מיתוג, ניהול זמן ותמחור, מבלי ללמוד את פנימיות העסק ולהכיר אותו לעומקו – זה כמו להשקיע בטיפולי יופי בלי להתייחס לבריאות מערכות הגוף הפנימיות השומרות על בריאות מבפנים ועל חיוניות.
זה להפוך את העסק לכלי בלי נשמה. ובלי נשמה, דבר לא יצליח לשגשג באמת.

בסדנת העבודה לא נלמד מודלים תיאורטיים או עסקיים שכיחים. אנו נכיר את המבנה הפנימי של העסק ואת שלבי צמיחתו, נלמד להשתמש בעקרונות מחוכמת הקבלה ובגישות רוחניות בנות אלפי שנים המסבירים בצורה נפלאה, לוגית ופרקטית על הרחבת הכלי לקבלת השפע.

כל התהליכים שאני מנחה עברו דרכי, דרך המסע האישי שלי להתרחבות תודעתית ודרכו להתייצבות העסק שלי. המעבר שלי ממצב של מחסור כלכלי קשה לעסק יציב המניב פרנסה וסיפוק, מבוסס על שילוב של ניסיון חיים, ידע מקצועי מעולמות העסקיים והרוחניים ומפגשים עם מאות אנשים שביקשו לפרוץ את מעגל הקסמים המייאש של "העסק המדשדש". זהו הבסיס לגישה שפיתחתי, גישה המכוונת לשגשוג ורווחה מתוך הרחבת התודעה וחיבור למשאבים הפנימיים ולכוחות העליונים המצויים בכל אחת ואחד מאיתנו. את כל שלמדתי וחוויתי מעצמי ומרבים אחרים, אני מביאה בכל תהליך ובכל סדנת עבודה.

אין דרך אחת לצמיחת עסק. לכל עסק יש את הסיפור שלו, ושום מודל בעולם לא יהיה מסוגל להקיף את כולם, או אפילו אחד מהם.
לכן, הלימוד אינו מתיימר לשקף את השלבים שבהם כל עסק מתפתח בפועל. בסדנה נלמד יחד להביט על שלבי התפתחותו של העסק שלנו כמו על שלבי צמיחה והתפתחות של תינוק ושל ילד. נעלה את השאלות ונלמד לענות עליהן דרך חיבור למשאבים נסתרים, שלא ידענו (או ששכחנו) שהם גלומים בנו. נתחבר לעצמנו, ודרך כך לעסק שלנו. נעבוד על מערכת היחסים בינינו לבין העסק. נלמד לקבל החלטות ולבצע בחירות באופן המדויק ביותר לנו, ונתרגל את השימוש הנכון ביכולות ההיגיון והשכל יחד עם תחושות הבטן והלב, הרגשות והאינטואיציות.

דווקא בגלל שהעסק שלנו כה יקר לנו, אנו לא יכולים להפקיר אותו לזרימת חיים בלי מודעות וללא תשומת הלב ראויה. כי לא נצליח לגרום לו לשגשג באמת רק מהשכל, מהעולם הגשמי, ממה שנראה לעין. העסק הוא אנחנו, וכשנמצא את החיבור המדויק, העמוק, נגלה שאנו מצליחים להיטיב עם העסק ועם בעליו כמקשה אחת וכרקמה אחת.

כמו בחיים, גם בעסקים אין הוקוס פוקוס: יש תהליך למידה, התפתחות, התעצבות מחודשת, דיוק, התקדמות, נסיגה ושוב התקדמות. הכול מתקדם בתהליך של גאות ושפל. לכן יצרתי מבנה שמאפשר למידה גם מתקופות השפל.

בסדנת העבודה להתפתחות עסקית אנו ניפגש אחת לשבוע למשך שלושה מפגשים רצופים, ניקח שבוע הפסקה, ונחזור ונמשיך, כך במשך שישה חודשים. בסך הכל יקיף הקורס 18 פגישות עבודה, כל אחת למשך ארבע שעות. המפגשים יתקיימו בקבוצות קטנות בפרדס חנה. לפרטים נוספים והרשמה

נוצרה יציבות מבורכת בעסק שלי, הכנסות יציבות שגדלות משנה לשנה לפחות ב- 30%!!!. אני מציבה יעדים ומגיעה אליהם, אני מנהלת את הכסף שלי בשמחה ובהנאה מהתוצאות.
והעיקר – המון המון שקט שיש ברשותי ובנשמתי ש"הכל בסדר". שאפשר להניח, להרפות, לתת לדברים לזרום, להיות רגע בשקט, ואז הדברים הטובים באים וקורים.
מירי, מורת דרך מוסמכת

את מביאה את עצמך בצורה מקצועית, ברורה וחד משמעית.
את מביאה את הדברים מהלב ובאמת באמת מאמינה במה שאת עושה והאמונה הזו סוחפת.
בכוח השראתך הצלחת להחדיר בנו את האמונה בכושרנו להנהיג את עצמנו.
תודתנו, יעל וישראל, יועצים ארגוניים

מדליה מפוחדת וחסרת ביטחון ולא מאמינה בעצמה, הפכתי להיות מנהלת עסק מצליח ומשגשג בתחום האירועים. היום אני יכולה להעיד על עצמי שאני מנהלת עסק במלוא מובן המילה, אני שולטת בכל תחומי העסק, "מתקתקת" עבודה, העבודה זורמת כל השנה .
את חזרת ואמרת שיהיו לי הזמנות סגורות שנה מראש. לא האמנתי. והיום אני יכולה להגיד שכל מילה שלך התגשמה. יש לי הזמנות שנה מראש, יציבות, שקט, טלפונים זורמים אלי, אני מוכרת בטבעיות ובנינוחות, העסק נמצא רק בצמיחה ואני מרוויחה, בלי עין הרע…
דליה, מנהלת גן אירועים

את היועצת והמלווה העסקית היעילה והיסודית ביותר בה נתקלתי.
את חוקרת לעומק, מתבוננת בכל התחומים – עסקי – רגשי – רוחני
ומאתרת תמיד את שורש הקושי האמיתי. בזכות גישה זאת הייעוץ שלך מחולל שינוי אמיתי וקבוע.
סמדר, בעלת מרכז בינלאומי לציור

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן