איילת השחר

מייסדת 'המרכז להרחבת התודעה'

– מנחה תהליכי צמיחה להתפתחות אישית ועסקית מתוך הרחבת התודעה
– מפתחת גישת הִנְנִי להגשמת מציאות מיטיבה בכל מעגלי החיים.

שמי איילת השחר, ומאז שנת 2002 אני מלווה אנשים בתהליכי צמיחה והתפתחות במעגלי החיים השונים.

הנני כאן כדי להגיע אל החיבור הפנימי לכוחות הפועלים בבני אדם. הנני כאן על מנת לרתום את הכוחות הללו לשחרור ומניעת קונפליקטים, עיכובים וחסימות בחיים. הנני כאן במטרה לאפשר לאנשים שאני עובדת עימם להיפתח למרחבים חדשים.

את דרכי המקצועי התחלתי בעולם העסקי-ארגוני. לאחר שסיימתי תואר ראשון בסטטיסטיקה ולימודי משאבי אנוש הצטרפתי לחברת "דלתא", ובמשך עשר שנים, חלקן כמנהלת משאבי אנוש של חברה בת אלפי עובדים, צברתי ניסיון רב בפיתוח אנשים, הדרכה, תקשורת ארגונית, רווחת הפרט, פרויקטים של קידום הון אנושי, פיתוח מצוינות ועשייה למען הקהילה.

תוך כדי העשייה, עלה בי הצורך להבין יותר מה מניע אותנו, בני אדם, מה מעכב ואיך להשפיע על שינוי מסלול, איך לחולל שינוי ובחרתי להכשיר את עצמי במגוון הכשרות בתחומי איזון גוף-נפש, דמיון מודרך, ריפוי קרמתי, שיטות ריפוי והתמרה מנטלית, רגשית ותודעתית בשיחה ובמגע, אימון הווייתי, אימון צוותים והנחיית קבוצות.

המשכתי את דרכי המקצועית בליווי אנשים במסעם האישי והעסקי, בהנחיית קורסים לפיתוח וצמיחה עסקית, סדנאות לטרנספורמציה במערכות יחסים ובתוצאות בחיים, ובהדרכת אנשי מקצוע מתחומי הטיפול השונים.

בשנים הראשונות עסקתי בהתפתחות אישית דרך מודעות ועבודה אישית. מודעות למערכות האמונה, למחשבות, מיקוד בעשייה ובהפקת תוצאות מעולות. ונוכחתי שעבור חלק זה עובד ואחרים תקועים באותו המקום. נוכחתי גם שהשינוי היה נקודתי.
הבנתי שיש משהו גדול יותר שמשפיע, יש כוחות שאנו לא ערים להם שמשפיעים עלינו ועל מציאות חיינו וחקרתי. חקרתי בעיקר בתהליכים אישיים עם עצמי ולאחר מכן עם אחרים.

במקום הזה, החיבור שלי לבורא, לאנרגיית הבריאה התחזקה, למדתי ואני לומדת את נקודת המבט של הבורא לגבי מה שמתחולל בעולם שלנו, כיצד להתחבר לעוצמה שלנו, מהי התוכנית הגדולה עבורינו, השיעורים, התיקונים, איך הכל פועל לטובתנו ומהי הדרך לסיים תהליכים שאינם משרתים אותנו יותר ולאמץ דפוסים חדשים כדי לעצב את מציאות חיינו מתוך זכות הבחירה.

על סמך תהליכי הריפוי וההתפתחות האישיים שעברתי לאורך השנים עם עצמי, עם אהוביי ועם לקוחותיי, פיתחתי את הגישה להתפתחות "הִנְנִי" – מסע פנימי להרחבת התודעה, לחיבור ל'ידיעה', להיכרות עצמית ולחיבור למשאבים העומדים לרשותנו.

אני תלמידה של החיים, בראשיתו של המסע התודעתי ואני זוכה לגלות, להתפתח ולהתרחב ביחד עם כל השותפים לתהליכים וכל מי שנמצא בעולמי.

גישת הנני עומדת בבסיס כל התהליכים הניתנים ב'מרכז להרחבת התודעה', ובראשם תוכנית "הנקודה שבלב".